Armixtos Dames 6

Armixtos D6 Volleybal Amsterdam 2022 2023

Competitie

Klasse: Vierde klasse E
Aanvoerder: Yosta
Trainer: Dames 4

Training

Dinsdag: 20.45 – 22.30 uur
Locatie: Sportcentrum de Pijp

Team

Patsy, Britt, Anouk, Anja, Tessel, Tess, Jente, Sharon, Manouck, Yosta, Cristina.

Meetrainers: Rebecca & Zerline. 

Programma

Er staan geen wedstrijden op de planning.

Stand

#TeamGPWV+-
1VV Amsterdam DS 71042338989761
2UvO DS 410372911962797
3De Spuyt DS 310262221897922
4US DS 810222023874950
5Armixtos DS 610151328858942
6Xenon DS 1108733755963

Uitslagen

Armixtos DS 6
1-3
VV Amsterdam DS 7
Sets: 29-31, 25-22, 14-25, 17-25
Armixtos DS 6
1-3
UvO DS 4
Sets: 21-25, 9-25, 19-25, 26-24
Armixtos DS 6
2-3
US DS 8
Sets: 23-25, 25-18, 23-25, 26-24, 11-15
US DS 8
1-3
Armixtos DS 6
Sets: 12-25, 13-25, 25-14, 18-25
Xenon DS 1
4-0
Armixtos DS 6
Sets: 25-18, 25-22, 25-23, 25-21
VV Amsterdam DS 7
4-0
Armixtos DS 6
Sets: 25-10, 25-18, 25-17, 25-20

Hoe verdien ik vrijwilligerspunten?

Soms heb je mensen die dingen kunnen, die niemand kan. Vaardigheden zoals ontwerpen, slimmigheden zoals fluiten of een familielid inzetten die een speakerset heeft. Misschien kan je mensen erg goed enthousiasmeren om voor een bal te gaan of ben je simpelweg...

Clublied

Armixtos heeft 'm dan toch... een clublied. Een vereniging die al 50 jaar z'n groene broek weet op te houden, harten verovert van mensen van alle leeftijden, waar meerdere generaties in de verenging spelen en die in het centrum van Amsterdam zijn thuishaven heeft,...
Hoe verdien ik vrijwilligerspunten?

Hoe verdien ik vrijwilligerspunten?

Soms heb je mensen die dingen kunnen, die niemand kan. Vaardigheden zoals ontwerpen, slimmigheden zoals fluiten of een familielid inzetten die een speakerset heeft. Misschien kan je mensen erg goed enthousiasmeren om voor een bal te gaan of ben je simpelweg...

Lees meer
Clublied

Clublied

Armixtos heeft 'm dan toch... een clublied. Een vereniging die al 50 jaar z'n groene broek weet op te houden, harten verovert van mensen van alle leeftijden, waar meerdere generaties in de verenging spelen en die in het centrum van Amsterdam zijn thuishaven heeft,...

Lees meer