Armixtos Dames 10

Competitie

Klasse: Tweede klasse
Aanvoerder: Lotte
Trainer: Laura & Fabien

Training

Dinsdag: 19.00 – 20.45 uur
Locatie: Sportcentrum de Pijp

Team

Nele, Nynke, Madelon, Nicole, Lianne, Merel, Esther, Lotte, Femke, Simone, Silke, Jip. 

Programma

Er staan geen wedstrijden op de planning.

Stand

#TeamGPWV+-
1Albatros DS 3103832121015924
2De Spuyt DS 110342815982797
3SVU DS 310322616948880
4K.V.A. DS 210221923922911
5UvO DS 310151328804967
6Netzo DS 1109832783975

Uitslagen

Volamos DS 1
0-4
Armixtos DS 4
Sets: 17-25, 10-25, 21-25, 19-25
Armixtos DS 4
3-1
Volamos DS 1
Sets: 25-16, 26-24, 20-25, 25-11
Smashing '72 DS 3
1-3
Armixtos DS 4
Sets: 25-18, 22-25, 14-25, 17-25
Armixtos DS 4
4-0
Smashing '72 DS 3
Sets: 25-16, 25-18, 25-5, 25-23
Armixtos DS 4
3-1
SVU DS 5
Sets: 25-22, 25-16, 25-18, 19-25
De Spuyt DS 2
1-3
Armixtos DS 4
Sets: 20-25, 12-25, 25-21, 15-25

Hoe verdien ik vrijwilligerspunten?

Soms heb je mensen die dingen kunnen, die niemand kan. Vaardigheden zoals ontwerpen, slimmigheden zoals fluiten of een familielid inzetten die een speakerset heeft. Misschien kan je mensen erg goed enthousiasmeren om voor een bal te gaan of ben je simpelweg...

Clublied

Armixtos heeft 'm dan toch... een clublied. Een vereniging die al 50 jaar z'n groene broek weet op te houden, harten verovert van mensen van alle leeftijden, waar meerdere generaties in de verenging spelen en die in het centrum van Amsterdam zijn thuishaven heeft,...
Hoe verdien ik vrijwilligerspunten?

Hoe verdien ik vrijwilligerspunten?

Soms heb je mensen die dingen kunnen, die niemand kan. Vaardigheden zoals ontwerpen, slimmigheden zoals fluiten of een familielid inzetten die een speakerset heeft. Misschien kan je mensen erg goed enthousiasmeren om voor een bal te gaan of ben je simpelweg...

Lees meer
Clublied

Clublied

Armixtos heeft 'm dan toch... een clublied. Een vereniging die al 50 jaar z'n groene broek weet op te houden, harten verovert van mensen van alle leeftijden, waar meerdere generaties in de verenging spelen en die in het centrum van Amsterdam zijn thuishaven heeft,...

Lees meer