Armixtos Dames 10

Competitie

Klasse: Tweede klasse
Aanvoerder: Lotte
Trainer: Laura & Fabien

Training

Dinsdag: 19.00 – 20.45 uur
Locatie: Sportcentrum de Pijp

Team

Nele, Nynke, Madelon, Nicole, Lianne, Merel, Esther, Lotte, Femke, Simone, Silke, Jip. 

Programma

Armixtos DS 4
00:00
SVU DS 5
Sportcentrum de Pijp
Armixtos DS 4
00:00
Smashing '72 DS 3
Sportcentrum de Pijp
Smashing '72 DS 3
00:00
Armixtos DS 4
Diemen
Armixtos DS 4
00:00
Volamos DS 1
Wethouder Verheijhal

Stand

#TeamGPWV+-
1De Spuyt DS 1624196592455
2Albatros DS 3623197605557
3K.V.A. DS 2611915530543
4SVU DS 34989368383
5UvO DS 34979337379
6Netzo DS 164420477592

Uitslagen

De Spuyt DS 2
1-3
Armixtos DS 4
Sets: 20-25, 12-25, 25-21, 15-25
K.V.A. DS 4
0-4
Armixtos DS 4
Sets: 15-25, 19-25, 15-25, 22-25
Armixtos DS 4
3-1
De Spuyt DS 2
Sets: 25-18, 25-19, 25-19, 14-25
SVU DS 5
0-4
Armixtos DS 4
Sets: 24-26, 17-25, 22-25, 16-25
Armixtos DS 4
1-3
K.V.A. DS 4
Sets: 19-25, 25-16, 14-25, 22-25
Armixtos DS 4
3-1
Albatros DS 4
Sets: 25-22, 26-24, 25-23, 17-25

Hoe verdien ik vrijwilligerspunten?

Soms heb je mensen die dingen kunnen, die niemand kan. Vaardigheden zoals ontwerpen, slimmigheden zoals fluiten of een familielid inzetten die een speakerset heeft. Misschien kan je mensen erg goed enthousiasmeren om voor een bal te gaan of ben je simpelweg...

Clublied

Armixtos heeft 'm dan toch... een clublied. Een vereniging die al 50 jaar z'n groene broek weet op te houden, harten verovert van mensen van alle leeftijden, waar meerdere generaties in de verenging spelen en die in het centrum van Amsterdam zijn thuishaven heeft,...
Hoe verdien ik vrijwilligerspunten?

Hoe verdien ik vrijwilligerspunten?

Soms heb je mensen die dingen kunnen, die niemand kan. Vaardigheden zoals ontwerpen, slimmigheden zoals fluiten of een familielid inzetten die een speakerset heeft. Misschien kan je mensen erg goed enthousiasmeren om voor een bal te gaan of ben je simpelweg...

Lees meer
Clublied

Clublied

Armixtos heeft 'm dan toch... een clublied. Een vereniging die al 50 jaar z'n groene broek weet op te houden, harten verovert van mensen van alle leeftijden, waar meerdere generaties in de verenging spelen en die in het centrum van Amsterdam zijn thuishaven heeft,...

Lees meer