Aanvoerder & Team
Vrijwilligerspunten verdienen
Onze vrijwilligers maken deze groene vereniging mogelijk – iedereen draagt een steentje bij. Elk team heeft algemene taken: fluiten, de wedstrijdballentas verzorgen, velden netjes op- en afbouwen… toch doen veel mensen nog iets extra’s, omdat ze daar goed in zijn, omdat ze het leuk vinden of… omdat het punten oplevert.
Lees hier hoe het werkt
Wedstrijdballen
Elk team heeft een eigen tas met wedstrijdballen. Let op: teams die hun ballentassen tijdens het seizoen in de kasten bewaren doen dit op eigen risico! Als er wedstrijdballen uit de tas verdwijnen, dan draait het team op voor de vervangingskosten. Wedstrijdballen zijn duur (60-75 euro), dus let goed op de tas van je team.
Trainingsballen
In de kasten liggen genoeg trainingsballen voor de trainingen. Ruim ze na afloop weer netjes op met elkaar en doe de kasten weer dicht.
Armixtos Wedstrijdshirt
Als je competitie wedstrijden gaat spelen voor Armixtos heb je een wedstrijdshirt nodig. Dit kun je aanvragen bij de materiaalcommissie, of bij je aanvoerder.
Vragen?
Bij vragen kan er altijd contact worden opgenomen met de materiaalcommissie via materialen@armixtos.nl.